Контакти
Телефони: +38(096) 044-60-00 +38(066) 044-60-00 +38(093) 044-60-00 +38(044) 334-58-91
Графік роботи: ПН-ВС с 9:00 до 21:00
Email: likeclimat@gmail.com
Каталог
Настінні кондиціонери
(спліт-системи)
Монтаж та встановлення
Мультиспліт системи
Напольно - потолочні
Касетні
Канальні
Напольнi
Питайте в менеджера свою ціну, з нами можна торгуватися! Запитати

Вібрація та шум у зовнішньому блоці кондиціонер

Вібрація та шум у зовнішньому блоці кондиціонер

Проблема з якою стикаються користувачі кліматичного пристрою – шум зовнішнього блоку кондиціонера. Існує безліч причин, що призводять до шуму, деякі з яких можна діагностувати самостійно. А з рештою проблем допоможуть кваліфіковані фахівці. 

Характерні властивості шуму

Вентилятор та компресор – головні виробники шуму. В основному чути людині існуючий монотонний гул від кондиціонера, який подібний до шуму вітру. Відбувається швидка адаптація, що викликає звикання в людини. Рівень гучності шуму залежить від розташування зовнішнього блоку. Наприклад, віддаляючись на 1 метр гул одразу знижується на 3-5 дБ. Максимальним показником є ​​50-55 дБ. Купуючи дешеві моделі, вібрації чути навіть у вимкненому стані. Для людей, які мають металопластикові вікна, така проблема зовсім не страшна. Адже в такому разі шум у техніці взагалі не чути.

Норми по шуму кліматичній техніці

Після придбання кондиціонера, важливо оцінити його рівень шуму. Для цього необхідно знати можливі норми:


Час

Максимальне значення

Приклад

7.00-23.00

40 дБ

Звук цокання годинника

23.00-7.00

30 дБ

Шум вітру


У разі виявлення перевищуючого показника слід звернутися до фахівців, які допоможуть розглянути глибину пошкодження та причину.

Як зрозуміти за характером звуку, чому шумить кондиціонер

Якщо кліматичний пристрій починає видавати звуки під час включення, що завдає дискомфорту, це привід викликати фахівців

Вони знають, як зменшити шум зовнішнього блоку кондиціонера та проведуть усі необхідні заходи. Але можна і самостійно припустити причини вібрації зовнішнього блоку кондиціонера:


Характеристика шуму при включенні

Причина

Тріск

Розширюється корпус, зламався компресор, вентилятор

Стук

Розслаблене або розхитане кріплення

Гул

Простий обладнання, слабке кріплення

Вібрація

Відсутність правильності виконаного монтажу, двигун розбалансувався.

Шипіння

Витік конденсату фреону, звузилися трубки.


Основні причини вібрації зовнішнього блоку кондиціонера

 • Не було якісного монтажу

При установці не дотримувався необхідний рівень розміщення. Нерівномірно розподілилися елементи, що обертаються (вентилятор з компресором) і в результаті з'явилися різні вібрації. Рішенням стане правильне розташування конструкції по вертикалі та горизонталі.

 • Заводський шлюб

На таку причину не можна вплинути, адже від недостатньо якісного збирання ніхто не застрахований. Тому потрібно провести заміну елемента чи спліт-системи за гарантією.

 • Кріплення кронштейна стикається з арматурою в залізничній плиті

Таку ситуацію можна зустріти не часто, але неможливо її пропустити. Викликається значний гул, який проходить по всій стіні, навіть за невеликих коливань. Вини монтажників тут немає, тому що не можна передбачити, де розташована арматура в же/б плиті. Фахівці переносять кронштейни на кілька сантиметрів для закріплення на інше місце.

 • Кронштейни виконані з тонкого металу

Використовуючи кронштейни, які виконані з металу товщини менше 1,5 см, виникають деформації і проводиться підвищене вібрування. Для повноцінної роботи необхідно замінити старі кронштейни на нові.

 • Резонує сама конструкція

Проводячи установку на конструкції, призначені для огородження (балконні плити, решітки, вент-фасад), через деякий час є ризик їх вібрацій. Перед розміщенням блоку необхідно переконатися в стабільності місця кріплення. При виникненні вільного ходу конструкції проводиться зміна місця встановлення блоку або використання засобів для зміцнення.

 • Дисбаланс у вентиляторі

Коли ушкоджується лопата вентилятора, виникають биття зі значним шумом. Причиною є непристосовані вентилятори до обігріву взимку. В результаті з'являється крижана, з якою стикається вентилятор під час роботи. Єдиний вихід – замінити вентилятор.

Поради для зменшення шуму зовнішнього блоку кондиціонера від майстрів ЛайкClimat

 1. Виконання регулярних перевірок обладнання грамотними фахівцями, які вчасно усунуть проблему та продовжать термін експлуатації.

 2. При дотриманні правил можна самостійно чистити фільтри, які засмічуються пилом.

 3. Встановлює гумові віброгасники під анкерні болти кріплення до кронштейнів для зменшення проведення вібрацій. Гумові прокладки низької якості швидко розсихаються і стають непридатними.

 4. Придбання теплоізоляції необхідного діаметру та заізолювати мідні трубки, щоб вони не змогли торкатися інших деталей. 

 5. Заміна кріплень на інші або перенесення їх на інше місце.

 6. Може знадобитися замінити компресор у разі несправності.

Не варто недооцінювати навіть незначний шум зовнішнього блоку кондиціонера, тому що він може бути результатом великої поломки та знадобиться якісний ремонт.

Кондиціонер спліт-система Cooper&Hunter Coronado CH-S09FTXW

Кондиціонер спліт-система Cooper&Hunter Coronado CH-S09FTXW

Кондиціонер Cooper & Hunter FTXW Coronado нова інверторна модель 2020 рокуТемпературний діапазон FTXW від - 15 ° С до + 43 ° С; «CH SMART-ION Filter» - технологія тотальної очищення повітря нового..

19099 грн 21000 грн

Кондиціонер спліт-система Cooper&Hunter Air Master EVO CH-S18XP9

Кондиціонер спліт-система Cooper&Hunter Air Master EVO CH-S18XP9

«CH SMART-ION Filter» - технологія тотального очищення повітря нового покоління; Розроблено для професійних інсталяцій; Захист будинку від обмерзання + 8 ° C; Функція внутрішнього блоку. Після припине..

25780 грн

+38 (096) 044 60 00
+38 (066) 044 60 00